Referanslarımız

 

 

Can Aslantuğ, 12 yaşinda
Hisar Okulları

Iki hafta boyunca Dersler'den sonra hergün farkli farkli yerlere gittik ve her biri cok güzeldi. Güzel zaman geçirdim. Yeni yeni arkadaşlıklar edindim ve pratik yaparak Ingilizcemide düzeltim.

 

Berke Öztürk, 12 yaşinda
TED Koleji

Yaz kampı benim için inanılmaz keyifli bir deneyim oldu. Dünyanın her yerinden katılanlarla yeni arkadaşlar edindim. Ingilizcemi yeni arkadaşlarımla da pratik yaparak gelişdiridm.
Tek başına ya da Los Angeles'ta bir yabancı gibi hissetmedim, Elite California hep yanımda oldu ve beni yanlız bırakmadı.

Selinay Yildirim, 16 yaşında

Amerika da gecirdiğim üç hafta büyüleyici idi. En güzel gecen ise öğle yemeğinden sonraki faaliyetler ve geziler idi. Dersler de cok eğlenceli gecdi. Ben de orada telafusu ve İngilizceyi daha iyi anlamak gibi bir çok şey öğrendim. Sadece üç hafta kadar kısa bir sure olsa da bana cok faydalı oldu.

 

Berkay K., 16 yaşında
Doğa Koleji

Bu yaz Amerika ziyareti eglenceli oldugu kadar da ingilizcemin gelişmesini sagladi ve ayni zamanda ingilizce konuşmadaki özgüvenimi arttirdi. Ayrica burada harika uluslararası arkadaşlar edindim. Hayatımın en iyi deneyimlerinden biri diyebilirim.

Dilara Keskin, Yildiz Teknik

Los Angeles'ta bulunduğum zaman dilimi, hayatımının en güzel kısımlarından biriydi. Daha önce hiç bir şekilde hayal edemeyeceğim deneyimler ve anılar elde ettim orada kaldığım 7 ay boyunca. Öncelikle, Elite California'nın yönlendirmeleriyle Los Angeles'ın en iyi dil okullarından birine gittim. Farklı ülkelerden bir çok arkadaş edindim bu okulda. Birlikte yaşadığımız anılar, hic bir zaman unutalamayacak kadar değerliydi. Oraya gitmeden önce en çok korktuğum şey yalnız olmaktı. Fakat Elite California çalışanları her zaman, özellikle en ihtiyacım olduğu zamanlarda yanımda oldu. Yaşayacağım evi ayarlamadan okul seçimine kadar her anda… Hatta hasta olduğumda bile yanımda olan kişi Elite California danışmanıydı. Ben bu deneyimi yaşadıktan sonra, herkesin hayatının en azından bir döneminde Los Angeles'a gitmesini ve o eşsiz havayı solumasını tavsiye ediyorum.

Defne Özer, Istanbul Kültür Koleji 

Ingilizcem iyi bir seviyede olsa da, konuşmamda akcilik kazanmak adına Amerika'da dil egitmi almak hakkında çeşitli acentalardan bilgi aldım. Bu konu hakkında en doğru ve güzel bilgilendirmeyi yapan Elite California yurdisi eğitim acentasında karar kıldım. Özellikle benim yanımda olan Aysun hanım bu konuda çok profesyonel, işiyle çok ilgili ve dakik biri. Okul seçiminin yani sıra Amerikaya da ilk taşındığımda ev konusunda da yardımcı oldular.

Beste Arıcıoğlu, TOBB ETÜ

Amerikaya vardığım ilk andan, ayrıldığım son ana kadar tekrar tekrar hatırlamak ve yaşamak isteyeceğim bir sürü anı biriktirdim. Eğitim gördüğüm okuldan kaldığım yere kadar hiçbir aksilik yaşamadan tamamladığım 3 ayımda anladım ki Elite Ajans işinde gerçekten çok deneyimli,neye ihtiyacımız olabileceğini veya hangi konularda sıkıntı çekebileceğimizi öngörül ona göre bilgilendirme yapabiliyorlar.Aysun Hanım, her konuda ve her zor durumda kaldığımda o kadar ilgilendi ki, tekrar gidecek olursam gözüm kapalı Elite Ajans'tan destek almadan başkasıyla gitmek istemem.Şimdiden orada geçirdiğim aylarımı gerçekten çok özledim, hayatımın en unutulamayacak anlarını yaşamanın yanında ingilizcemi de oldukça geliştirdiğine ve akıcılaştırdığına inanıyorum.Tüm bu güzel olanakları sağladığınız ve hiçbir zorluk çekmeden en güzel 3 ayımı yaşamama vesile olduğunuz için başta Aysun Hanım'a ve diğer tüm ajans çalışanlarına tekrar tekrar teşekkür ederim.

Iliane Flouraki, 13 yaşında
Almanya

Die drei Wochen in Amerika haben mir sehr gefallen. Am besten waren die Aktivitaten und Ausfluge am Mittag. Der Unterricht hat auch sehr viel Spass gemacht. Ich habe dort auch viel gelernt wie zum Beispiel die Sprache Englisch besser zu beherrschen und verstehen. Es hat sich gelohnt dort hin zu fliegen und teilzunehmen.