Eğitim ve Kurslar

Toplamda, başlangıç’tan İleri’ye doğru seviyelerine ayrılmış oniki kurs mevcuttur. Bu kurslar, haftada yirmi dil dersiyle genç öğrenciler için ideal bir öğrenim ortamı sunar. Dilin temel becerilerini edinmeye ve günlük konuşmalarda kullanılarak özgüven geliştirmeye odaklanılır. Genç öğrencilere temel dil becerilerini sağlam bir anlayış ile vermeyi amaçlayan bu dil kurslarımızda sadece bu yaş grubu için tasarlanmış dersler ve kişiselleştirilmiş destek alınmaktadır. Ayrıca aynı zamanda yabancı olan eğitmenler ile yapacağınız dersler İngilizce konuşmada ki güvenlerini yerine getirerek ve İngilizceyi anadili olarak kullanan insanlardan öğrenmenin farkını yaşatmaktadır.

Ayriyeten ingilizceleri orta seviye ve gelişmiş seviye olan öğrenciler ingilizce dersi yerine Entrepreneurship Programına katılabilecekler. Bu Programda Liderlik ve Girişimcilik dersleri görilecekdir.
 

 

Ayrıntılar

Toplamda oniki kurs mevcuttur

Multi-level Yerleştirme Sınavı (Placement Test) İngilizce eğitimine başlamadan önce yapılması gereken düzey belirleme sınavıdır. Bu sınav ile öğrencilerin İngilizce seviyeleri değerlendirilip belirlenmektedir. Yerleştirme Sınavı gramer, yazım ve son olarak kurs müdürleriyle ile röportaj bölümlerinden oluşmaktadır.

Testin üç ayrı birleşen kısımları, her bir öğrenciyi en doğru kursa yerleştirmeye yardım eder.

Gramer Yapısı ve Kullanımı

Öğrencilere  Iletişimsel öğretim yöntemleri aracılığıyla gramer kullanım kuralları öğretilir.

Öğrencilere grameri hem konuşarak hem yazarak hem de dilbilgisi kullanarak uygulama fırsatı verir.

Konuşma, Dinleme, Kelime ve Telaffuz

Öğrencilerin İngilizce konuşma ve dinlemenin yanısıra anadil tarafından konuşulan İngilizceyi anlama fırsatı verir.

Öğrencilere telaffuzunu geliştirmek amacıyla özel egzersiz ve Feedback verilir.

 

 

Akreditasyonlar ve Üyelikler

Accreditation